Organizacja eventów to nie praca, a pasja.  Świadczymy usługi na terenie całej Europy. Wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji wydarzeń, kongresów, konferencji, sympozjów naukowych oraz szkoleniowych plasuje nas w czołówce firm z branży MICE. Od lat z powodzeniem współpracujemy z jednostkami samorządu terytorialnego, uczelniami wyższymi, zakładami opieki zdrowotnej, instytucjami kultury, instytucjami badawczymi oraz przedsiębiorcami.

wydarzeń

uczestników

wartości projektów

KONFERENCJE

Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście to wartości jakimi kierujemy się w codziennej pracy. Bez nich żadna konferencja, kongres czy spotkanie biznesowe nie mogłoby się udać. Wieloletnie doświadczenie w tym obszarze pozwala nam na realizację  najbardziej wymagających projektów. Świadczymy usługi w zakresie:

 • Planowania i koordynacji wydarzenia
 • Wyboru obiektu oraz lokalizacji
 • Obsługi technicznej
 • Zapewnienia ekspertów oraz prelegentów
 • Cateringu
 • Promocji wydarzenia
 • Organizacji pobytu uczestników
 • Obsługi prawnej

JUBILEUSZE FIRMOWE

Nie codziennie zdarza się okazja do wspólnego świętowania sukcesów i jubileuszy firmy. Ale jak już się zdarzy trzeba to zrobić perfekcyjnie. Uroczysta gala w ekskluzywnym miejscu, ze znanym prowadzącym oraz występem artystycznym.  Do tego wyśmienita kuchnia i oprawa na najwyższym  poziomie gwarantująca niezapomniane wrażenia. Na koniec zabawa przy muzyce na żywo i imponujący pokaz sztucznych ogni. Brzmi dobrze? Kompleksowo zorganizujemy każde tego typu wydarzenie.

PIKNIKI I IMPREZY PLENEROWE

Piknik na świeżym powietrzu w niebanalnej scenerii to doskonała okazja do budowania relacji z kluczowym klientami, jak również spędzenia czasu z pracownikami i ich rodzinami. Mnogość form rozrywek i atrakcji jakie możemy zaoferować sprawi, że spotkanie na długo pozostanie w pamięci uczestników. Klimatyczne miejsce, pyszne jedzenie, kreatywna scenografia, angażujące konkursy i  aktywności  to przepis na organizacyjny sukces i zadowolenie uczestników.

WYJAZDY INTEGRACYJNE

Firmę tworzą ludzie. Każdy przedsiębiorca marzy o zgranym i zaangażowanym zespole, który realizuje wyznaczone cele. Jak to osiągnąć? Poprzez integrację i wspólne działanie. Spotkanie na neutralnym gruncie, przyjazna atmosfera oraz kreatywna rozrywka to coś czego potrzebuje każdy zespół. Wyjazdy integracyjne to recepta na poprawę komunikacji, podwyższenie poziomu motywacji i najzwyczajniej budowanie silnych zespołów. Buduj relacje ze swoimi pracownikami, a my zajmiemy się resztą.

SZKOLENIA

Tego typu event daje możliwość połączenia elementów szkoleniowych, zajęć nakierowanych na pracę zespołową i wypoczynku. Znając oczekiwania zaproponujemy indywidualne scenariusze wyjazdów. Nasza baza trenerów i coachów pozwoli na dobór właściwej kadry dla Twojej grupy. Od wielu lat współpracujemy z obiektami z terenu całej Polski, to umożliwia nam organizację wydarzenia w dowolnie wybranej lokalizacji.

E-MARKETING

Marketing internetowy to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi marketingu. Dzieje się tak dlatego, że coraz więcej firm przenosi swoją działalność do sieci. Nie masz pojęcia o działaniach marketingowych prowadzonych on-line, ale nie chcesz zostać w tyle?! Oczekujesz skutecznych działań – napisz do nas. Stworzymy i wdrożymy dla Ciebie dobrze przemyślaną strategię, która zaangażuje użytkowników, zapewni realizację celów i skutecznie zwiększy zyski firmy. Działamy w obszarach:

 • google ads
 • video marketing
 • content marketing
 • influencer marketing
 • media społecznościowe (facebook, instagram, twitter, linkedin, youtube, tiktok)
 • e-mail marketing

Mateusz Zbytniewski
Kierownik Działu Eventów
tel. 604 938 622
mateusz.zbytniewski@phin.pl